کارشناسی گروه آموزشی متو سطه ناحیه 2رشت

در این وبلاگ با فعالیت های کارشناسی گروه آموزشی متو سطه ناحیه 2رشت آشنا می شوید

برنامه زمانبندی جلسات اسفند 89

   به اطلاع مي رساند گردهمايي دروس ذيل جهت تبادل تجربه  در خصوص مطالب درسی تشكيل مي گردد .

نظر به اهميت موضوع از مديران آموزشگاه ها در خواست مي گردد عين بخشنامه را به رؤيت همكاران رسانده

و ضمن نصب در تابلو اعلانات آموزشگاه زمينه حضور آنان را در جلسه گروه هاي آموزشی فراهم آورند .

رديف

روز

تاريخ

ساعت

مكان

رشته

موضوع جلسه

1

چهارشنبه

4/12/89

9 صبح

هنرستان پروین اعتصامی

مدیریت خانواده

کارگاه آموزشی قصه گویی (از مهارت های درس مدیریت و برنامه ریزی تعلیم و تربیت)

2

شنبه

7/12/89

11 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

جغرافیا

سخنرانی آقای دکتر یاسوری از اساتیددانشگاه گیلان در زمینه GIS- GPS

3

دوشنبه

9/12/89

اا صبح

هنرستان نرجس

امور مالی

بررسی کتب درسی

4

دوشنبه

9/12/89

11 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

علوم اجتماعی اقتصاد

دعوت از آقای دکتر زمردی پیرامون کتاب جامعه شناسی (1)

5

دو شنبه

9/12/89

11 صبح

گروه های آموزشی متوسطه

فلسفه

بحث و بررسی پیرامون تمرینات کتاب منطق، دروس 8 تا 10  بررسی سئوالات دی ماه 89

6

دوشنبه

9/12/89

11 صبح

گروه های آموزشی متوسطه

حسابداری فنی

سئوالات فرادانشی فراگیران درس های حسابداری

7

دوشنبه

10/12/89

11 صبح

هنرستان نرجس

پوشاک

کارگاه آموزشی کار روی مانکن

8

سه شنبه

10/12/89

15 عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

زبان و ادبیات فارسی

دعوت از آقای دکتر رضایتی جهت سخنرانی پیرامون دستور تاریخی

9

چهارشنبه

11/12/89

15 عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

زبان انگلیسی

تدریس عملی توسط سرگروه ( عبارت های اسمی)

10

چهارشنبه

11/12/89

11 صبح

هنرستان چمران

الکترونیک

کارگاه آموزشی آزمایشگاه اندازه گیری الکتریکی سال دوم

11

شنبه

14/12/89

11 صبح

 سالن اجتماعات شهید عفیفی

تاریخ

کارگاه طرح درس نویسی سالانه کتاب تاریخ ایران و جهان 1 و 2

تقدیر از دو همکار بازنشسته

12

یکشنبه

15/12/89

11 صبح

گروه های آموزشی متوسطه

عربی

نقدی بر آزمون های کنکور عربی 1389

13

دوشنبه

16/12/89

11 صبح

گروه های آموزشی متوسطه

روانشناسی

کارگاه بررسی حافظه با نگاهی به فصل سوم کتاب روانشناسی

14

دوشنبه

16/12/89

11 صبح

هنرستان صنایع شیمیایی

کامپیوتر فنی و نظری

بررسی روش های تدریس حلقه های تکرار

15

سه شنبه

17/12/89

11 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

زیست شناسی

دعوت از خانم دکتر سرمد جهت سخنرانی پیرامون موضوع
 « قارچ ها»

16

شنبه

21/12/89

11 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

فیزیک

بررسی فصل 5 فیزیک سال دوم (مبحث فشار) سخنران جناب آقای فرحمند

17

یکشنبه

22/12/89

11 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

معارف اسلامی

نقد و بررسی کتاب جدید التألیف دین و زندگی سال دوم از درس 7 الی آخر

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم اسفند 1389ساعت 9:21  توسط گروه آموزشی متوسطه  | 

اعلام نتایج المپباد عربی

براساس دستورالعمل شماره 304/47613/521  تاریخ 10/9/89 ، المپیاد عربی در تاریخ
 2 /11/89  بطور همزمان در مدارس ناحیه 2 برگزار گردید ،  افراد مشروحه ذیل به ترتیب به عنوان نفرات  برتر به تفکیک رشته ، جهت شرکت در مرحله استانی المپیاد عربی معرفی می گردند.
نفرات برتر در پایه سوم رشته علوم انسانی

ردیف

نام  و نام خانوادگی

نام دبیرستان

نمره

نام دبیر

1

شبنم بهادیوند

سما

78%

آقای قربانی زاد

2

نساء فردکیا

سما

72%

آقای قربانی زاد

3

محمد حسین اسدی

صدرا

71%

آقای اخلاقی

4

هانیه جعفرزاده

دهخدا

63%

خانم معتدل

5

فروزان صیاد وطن دوست

بنت الهدی (1)

59%

خانم شفیقی

6

شقایق آزموده

عفت

57%

خانم شهابی

نفرات برتر پایه سوم تجربی ریاضی

ردیف

نام  و نام خانوادگی

نام دبیرستان

نمره

نام دبیر

1

میر نوید شاد سعادت

شریعتی

88%

آقای اخلاقی

2

صنم حاجی پور

فاطمیه

87%

خانم قاسم پور

3

مهتاب طاعتی

غیر انتفاعی بهاردانش

85%

خانم ناطق

4

سارا محمدی

غیر انتفاعی بهاردانش

84%

خانم ناطق

5

یاسمن موسوی

غیر انتفاعی بهاردانش

83%

خانم ناطق

6

مهیار نامدار

غیر انتفاعی کوشیار

82%

آقای قلی پور

7

کمیل زنج

غیر انتفاعی کوشیار

80%

آقای قربانی زاد

8

شبنم شهبازی

اردشیری

76%

خانم ها: فرزادی- یعقوب زاده

9

مهسا فرزانه شهرستانی

اردشیری

75%

خانم یعقوب زاده

10

سیده الناز قریشی

اردشیری

73%

خانم یعقوب زاده

11

عاطفه مرادی

شاهد دختران

71%

خانم وارسته

12

زهرا امامقلی پور

غیر انتفاعی بهاردانش

68%

خانم ناطق

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم اسفند 1389ساعت 10:20  توسط گروه آموزشی متوسطه  | 

المپیاد شیمی

 بر اساس بخشنامه ۹۰۱/۳۵۷۰۶/۲ مورخ ۱۳/۹/۸۹ المپیاد شیمی دانش آموزی در تاریخ ۹/۱۱/۸۹ در مدارس ناحیه ۲ برگزار گردید و  اسامی 3  نفر برتر این آزمون به شرح زیر می باشد.

ردیف

نام  و نام خانوادگی

نام دبیرستان

رشته

1

صنم     حاجی پور

فاطمیه

ریاضی

2

مریم      فلاح

غیرانتفاعی بهاردانش

ریاضی

3

سیده یاسمن    موسوی

غیرانتفاعی بهاردانش

تجربی

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم اسفند 1389ساعت 9:35  توسط گروه آموزشی متوسطه  | 

المپیاد فلسفه

براساس نامه شماره 304/48104/521  تاریخ 13/9/89  موضوع «برگزاری المپیاد دانش آموزی فلسفه و منطق»  پس از طراحی سئوالات استاندارد و اطلاع رسانی و هماهنگی در اجرای سالم و همزمان المپیاد فلسفه ، جمع آوری پاسخنامه ها و تصحیح آن ها و داوری  ، افراد مشروحه ذیل به ترتیب به عنوان برگزیدگان  المپیاد فلسفه و منطق، جهت شرکت در مرحله استانی المپیاد اقدام معرفی می گردند.

ردیف

نام  و نام خانوادگی

نام دبیرستان

نمره خام

نمره منفی

نمره نهایی

1

فاطمه      روان گرد

غیر انتفاعی سما

14

2-

13

2

زهرا         ملکی

ناصر اسماعیل پور

14

6-

12

3

سیما        الطافی

مهد دانش روزانه

12

6-

10

4

زهرا         قربانی

مهد دانش روزانه

12

6-

10

5

بهنوش     حامی

دهخدا

12

8-

9

6

سپیده      فتحی

شهید مطهری

12

8-

9

7

سارا        محمدعلی پور

ناصر اسماعیل پور

12

8-

9

8

زهرا          شهیم

ناصر اسماعیل پور

12

8-

9

+ نوشته شده در  شنبه چهارم دی 1389ساعت 9:34  توسط گروه آموزشی متوسطه  | 

پیام تسلیت بمناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

+ نوشته شده در  شنبه بیستم آذر 1389ساعت 11:55  توسط گروه آموزشی متوسطه  | 

نتایج بررسی عملکرد گروه های آموزشی

نتایج ارزیابی عملکرد گروه های آموزشی ناحیه 2 رشت به ترتیب امتیاز اول تا سوم

ردیف

رشته

رتبه

امتیاز

1

رایانه نظری

اول

100

2

مدیران

اول

100

3

الکترونیک

اول

100

4

رایانه فنی و حرفه ای

اول

5/98

5

کارآفرینی

اول

98

6

آمادگی دفاعی

اول

5/97

7

اقتصاد

اول

5/97

8

نقشه کشی

اول

95

9

روانشناسی

اول

90

10

درودگری

اول

87

11

مکانیک خودرو

اول

85

12

تاریخ

اول

74

13

متالورژی

اول

70

14

رایانه کاردانش

اول

69

15

علوم اجتماعی

اول

56

16

صنایع چوب

اول

42

17

مدیریت خانواده

دوم

90

18

عربی

دوم

90

19

فیزیک

دوم

80

20

جغرافیا

دوم

78

21

معرق

دوم

52

22

ریاضی

سوم

74

23

زمین شناسی

سوم

72

24

فلسفه و منطق

سوم

52

25

معارف

سوم

50

26

عکاسی

سوم

26

 گروه های آموزشی که رتبه های چهارم و بیشتر کسب نمودند

 

ردیف

رشته

رتبه

امتیاز

 

ردیف

رشته

رتبه

امتیاز

1

شیمی

چهارم

68

 

6

الکتروتکنیک

هشتم

41

2

زیست شناسی

چهارم

56

 

7

حسابداری فنی

یازدهم

27

3

گرافیک

چهارم

77

 

8

زبان انگلیسی

دوازدهم

62

4

پوشاک

پنجم

60

 

9

ادبیات فارسی

پانزدهم

56

5

حسابداری کاردانش

هفتم

24

 

 

 

 

 

 براساس نتایج ارزیابی عملکرد گروه های آموزشی از مجموع 33 منطقه آموزشی در رشته های نظری  ، فنی و حرفه ای و کاردانش ، ناحیه 2 رشت رتبه اول را کسب نموده است و مناطق که رتبه اول تا سوم را کسب نموده اند به ترتیب رتبه و امتیاز   به شرح زیر اعلام می گردد.

شاخه نظری

منطقه آموزشی

رتبه

امتیاز

ناحیه 2

اول

1353

تالش

دوم

1072

لاهیجان

سوم

999

 

شاخه فنی حرفه ای

منطقه آموزشی

رتبه

امتیاز

ناحیه 2

اول

506

لاهیجان

دوم

463

انزلی

سوم

319

 

شاخه کاردانش

منطقه آموزشی

رتبه

امتیاز

ناحیه 2

اول

5/635

لاهیجان

دوم

5/489

انزلی

سوم

371

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم آذر 1389ساعت 10:26  توسط گروه آموزشی متوسطه  | 

زمان بندی جلسات گروه های آموزشی

     به اطلاع مي رساند گردهمايي دروس ذيل جهت تبادل تجربه  در خصوص مطالب درسی تشكيل مي گردد . نظر به اهميت موضوع از مديران آموزشگاه ها در خواست مي گردد عين بخشنامه را به رؤيت همكاران رسانده و ضمن نصب در تابلو اعلانات آموزشگاه زمينه حضور آنان را در جلسه گروه هاي آموزشی فراهم آورند .

رديف

روز

تاريخ

ساعت

مكان

رشته

موضوع جلسه

1

یکشنبه

16/8/89

12 ظهر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

کارآفرینی

اطلاع رسانی جلسه استانی – بررسی کتاب

2

دوشنبه

17/8/89

15 عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

ریاضی

بررسی فصل اول از کتاب ریاضی 3 تجربی و فصل 1 و 2 از کتاب حسابان (همکاران لطفا کتاب همراه داشته باشند)

3

سه شنبه

18/8/89

11 صبح

هنرستان نرجس

خیاطی و دوخت تزئینی

اطلاع رسانی جلسه استانی – بررسی کتاب و منابع تدریس

4

سه شنبه

18/8/89

15 عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

علوم اجتماعی

بررسی کتب درسی

5

چهارشنبه

19/8/89

15 عصر

گروه های آموزشی متوسطه

زبان انگلیسی

گزارش بررسی آماری رتبه زبان – گزارش همایش کشوری زبان در خرداد 89 – تبیین برنامه عملیاتی و فراخوان شرکت در مسابقه تولید محتوای درس3 زبان 3

6

چهارشنبه

19/8/89

11 صبح

هنرستان

 پروین اعتصامی

مدیریت خانواده کاردانش

اطلاع رسانی جلسه استانی – بررسی کتاب و منابع تدریس

7

شنبه

22/8/89

10 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

آمادگی دفاعی

جنگ نرم(در جهت ارتباط با صاحبنظران و استفاده از نظرات کارشناسان، سخنران برادر پاسدار جناب سرهنگ هادی پور به پرسش های حضار در خصوص جنگ نرم پاسخ می دهند)

8

یکشنبه

23/8/89

15 عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

جغرافیا

بررسی و تجزیه و تحلیل کتاب جدید التألیف استان شناسی و بررسی فصل سوم کتاب جغرافیا 2 به صورت کارگاه آموزشی

9

دوشنبه

24/8/89

11 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

روانشناسی

بررسی سئوالات کنکور - گزارش جلسات استانی – بررسی فصل دوم کتاب با نمایش فیلم مرتبط

10

دوشنبه

24/8/89

15عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

زیست شناسی

نقد و بررسی سئوالات کنکور زیست شناسی 89

11

سه شنبه

25/8/89

11 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

اقتصاد

بررسی کتب درسی

12

سه شنبه

25/8/89

15 عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

فیزیک

بررسی فصل (1) کتاب فیزیک 3

13

شنبه

29/8/89

15 عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

عربی

تبیین برنامه عملیاتی سالانه گروه –  بررسی مبحث معتلات در عربی سوم

14

یکشنبه

30/8/89

15 عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

تاریخ

بررسی کتاب تاریخ شناسی مقطع پیش دانشگاهی و صحبت در باره اسطوره های بین النهرین در بستر تاریخ

15

دوشنبه

1/9/89

11 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

فلسفه

بررسی کتاب جدید منطق ( لطفاً هر کدام از همکاران یک طرح درس و یک نقد کتاب منطق و در صورت تمایل یک مقاله بیاورند)

16

دوشنبه

1/9/89

15 عصر

سالن اجتماعات شهید عفیفی

معارف

بررسی کتاب جدید التألیف سال دوم

17

چهارشنبه

3/9/89

15 عصر

سالن اجتماعات  شهید عفیفی

ادبیات فارسی

بررسی و تجزیه و تحلیل بخش نقد ادبی – کتاب ادبیات فارسی 1 رشته علوم انسانی دوره پیش دانشگاهی

18

یکشنبه

7/9/89

15 عصر

گروه های آموزشی متوسطه

شیمی

بررسی سئوالات امتحانی خرداد و شهریور

19

یکشنبه

7/9/89

11 صبح

سالن اجتماعات  شهید عفیفی

رایانه کاردانش

اطلاع رسانی از جلسه استانی – نقد و بررسی دروس چدید- برگزاری کارگاه آموزشی تبدیل VB6 به VB.net یا C++.net – معرفی چند برنامه کاربردی برای قدرتمند ساختن کامپیوتر

20

دوشنبه

8/9/89

11 صبح

کتابخانه گروه های آموزشی

رایانه نظری و فنی حرفه ای

گزارش جلسه استانی – کارگاه آموزشی فناوری DLNA

21

چهارشنبه

10/9/89

11 صبح

هنرستان صنایع شیمیایی (سمیه)

الکترونیک

گزارش جلسه استانی – بررسی عملکرد آموزشی گروه در سال تحصیلی گذشته و دروسی که سر فصل آنها تغییر یافته است.

22

چهارشنبه

10/9/89

11:30 صبح

سالن اجتماعات شهید عفیفی

زمین شناسی

بررسی سئوالات کنکور1389

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم آذر 1389ساعت 10:16  توسط گروه آموزشی متوسطه  | 

تبریک میلاد امام رضا (ع)

 

 

ميلاد هشتمين امام، هفتمين قبله و دهمين کشتي نجات
آقا امام رضا (ع) بر شما مبارکباد
.

امام رضا عليه السلام :
مؤمن کسي است که چون نيکي کند مسرور مي شود
و چون بدي کند، استغفار مي کند.

خدايا بحق اين امام همام، شادي و سرور واقعي
و دائمي رادر دلهاي ما برقرار ساز.آمين.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم مهر 1389ساعت 10:53  توسط گروه آموزشی متوسطه  | 

تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی

 

حضرت محمد (ص) :

 اگر روزی بر من بگذرد گه من در آن روز دانشی نیاموزم ،

طلوع آفتاب آن روز بر من مبارک نباشد .

             همکاران عزیز ، فرهنگیان شریف و دانش آموزان گرامی؛ اینک که در آغاز فصل پاییز ، یک بار دیگر زنگ مدارس به صدا در می آید و میلیون ها انسان شریف ، فعالیت های علمی ، آموزشی و فرهنگی خود را آغاز می کنند ؛ به همگی تان سلام و درود می فرستم و از خداوند قادر متعال می خواهم که با اعتماد به نفس و پر تلاش، در انجام وظایف و رسالت خطیر خود پیروز باشید .  

+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم مهر 1389ساعت 11:28  توسط گروه آموزشی متوسطه  | 

بخشنامه تعیین سرگروه

   به اطلاع مي رساند   جلسه تعیین سرگروه درسی    طبق برنامه اعلام شده ذیل تشكيل مي گردد .

 

رديف

روز

تاريخ

ساعت

9-10

ساعت

10-11

ساعت

11 -12

ساعت

12-13

ساعت

13-14

1

شنبه

1/3/89

-

خیاطی و دوخت تزئینی

رایانه نظری

رایانه کاردانش

رایانه فنی

آمادگی دفاعی

الکترونیک

2

یکشنه

2/3/89

زمین شناسی

روانشناسی

فلسفه

تاریخ

 

جغرافی

علوم اجتماعی

اقتصاد

-

3

دوشنبه

3/3/89

فیزیک

زیست شناسی

-

-

-

4

سه شنبه

4/3/89

-

شیمی

زبان انگلیسی

-

-

5

چهار شنبه

5/3/89

ریاضی

-

معارف

-

-

6

پنج شنبه

6/3/89

-

ادبیات فارسی

-

عربی

-

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1389ساعت 9:33  توسط گروه آموزشی متوسطه  |